Dolina Charlotty

Ukryta przed kurzem szos, oddalona od zgiełku miast, kilka kilometrów od przepięknych bałtyckich plaż i nadmorskiego kurortu Ustka, czeka na Państwa bajecznie urokliwa Dolina Charlotty, która otwiera swe gościnne podwoje, zatrzymując bieg czasu. To miejsce znane wszystkim, którzy poszukują wyjątkowych wrażeń i niezapomnianych przeżyć, a jednocześnie pragną wypocząć w relaksującym otoczeniu.

 

Dolina Charlotta Resort & SPA to centrum wypoczynkowo-konferencyjne, położone w stylowym obiekcie nad Jeziorem Zamełowskim. Na terenie obiektu znajdują się: Restauracja Charlotta, trzy sale konferencyjne, basen z brodzikiem, strefa saun, jacuzzi, Spa Bali Hai oraz Rock Pub z kręgielnią i bilardem. Na naszych gości czeka 90 komfortowych pokoi gościnnych, w tym cztery apartamenty, nazwane imionami gwiazd Festiwalu Legend Rocka: Ian Gillan, Carlos Santana, Alice Cooper i Bonnie Tyler. Tych legendarnych muzyków mieliśmy zaszczyt gościć na scenie amfiteatru oraz w progach naszego hotelu.

Dolina Charlotty Resort & SPA oferuje również luksusowe noclegi w domach na drzewach. W sercu malowniczej Doliny, na wyspie Jeziora Zamełowskiego czeka na Państwa restauracja Gościniec i domek na wodzie - Rybaczówka, w której znajdują się trzy 4 -osobowe stylowe pokoje. Każdy z nich jest dwupoziomowy , posiada łazienkę z prysznicem oraz telewizor. Częścią wspólną dla trzech pokoi jest przytulny salon z kominkiem oraz dwa duże tarasy widokowe.

Dla naszych gości przygotowaliśmy wiele form aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przy stajni działa szkoła jeździecka. Malownicze Jezioro Zamełowskie stwarza szerokie możliwości uprawiania sportów wodnych, zapraszamy do korzystania z kajaków oraz rowerów wodnych. Z myślą o dzieciach przygotowaliśmy place zabaw, ZOO z krainą bajek, fokarium oraz Wodne Zoo Safarii.